Interesne dejavnosti

V šolskem letu 2019/20 boste učenci lahko izbirali med interesnimi dejavnostmi:

ŠT. INTERESNA DEJAVNOST MENTOR-ica RAZRED DAN, URA, OBDOBJE, PROSTOR
  1. OPZ Prepevalnica Helena Habič, Viktorija Stanišič 1. r celo leto
četrtek
14.30 – 15.20
učilnica 1
  2. Radi beremo Andreja Kovač, Sara Tomažin 1. r občasno
predura po dogovoru z učenci
učilnici 1 in 2
  3. OPZ glasbeni pedagog 2. – 4. r celo leto
torek ali četrtek
12.50 – 14.30
učilnica 13
  4. MPZ glasbeni pedagog 5. – 9. r celo leto
ponedeljek 13.40 – 14.30
četrtek 7.30 – 8.15
učilnica 13
5. Orffov orkester glasbeni pedagog 1. – 5. r celo leto
ponedeljek 12.50 – 13.40
učilnica 13
  6. Plesne urice Plesna šola Ples+ 1. – 3. r celo leto
sreda 14.30 – 16.00
učilnica 15
7. Italijanščina Mitra, d. o. o. 1. – 3. r celo leto
torek 15.00 – 15.45
učilnica 16
8. Judo Mala šola juda 1. – 5. r celo leto
ponedeljek in sreda
14.30 – 17.00
mala telovadnica
9. Karate KK Kimon 1. – 6. r celo leto
torek in četrtek
14.30 – 15.15
mala telovadnica
10. Glasbene urice GŠ Orfej 1 .– 9. r celo leto
po dogovoru z učenci
učilnici 16 in 17
11. Glasbena šola ProArte 1. – 9. r celo leto
po dogovoru z učenci
učilnica 13
12. Košarka ŠD Slovan 1. – 6. r celo leto
torek in četrtek 16.10 – 16.55
velika telovadnica
13. Košarka za dekleta ŽKD Ježica 1. – 6. r celo leto
četrtek 14.30 – 15.15
velika telovadnica
14. Namizni tenis NTK Ljubljana 1. – 6. r celo leto
petek14.30-17.00
mala telovadnica
15. Rokomet za dekleta Rokometni klub Krim 1. – 6. r celo leto
torek in četrtek 15.20 – 16.05
velika telovadnica
16. Rokomet za fante RD Slovan 1. – 6. r celo leto
sreda 15.20 – 17.00
velika telovadnica
17. Ko bom velik Zavod Neva 1. – 5. r celo leto
torek 14.30 – 16.00
učilnica 14
18. Različne zvrsti plesov Plesna šola Urška Pro 1. – 9. r celo leto
19. Šahovski krožek Šah. klub Komenda, Vesna Založnik 1. – 9. r celo leto
petek
14.30 – 16.00
učilnica 15
20. Šola kitare Šemsudin Džopa 1. – 9. r celo leto
po dogovoru z učenci
učilnica 18
21. Likovni krožek Barbara Tacar 3. – 9. r celo leto
četrtek 12.50 – 14.30
učilnica 11
22. Taborništvo Rod Tršati tur 3. – 9. r celo leto
po dogovoru z učenci (skupine)
v prostorih tabornikov
23. Ritmična gimnastika ŠD Špička 3. – 9. r celo leto
ponedeljek 15.20 – 17.45, sreda 17.00 – 18.35, petek 14.30 – 16.00
velika telovadnica
24. Dobrodošli na Zemlji Društvo Koda življenja 4. – 7. r celo leto
torek 14.30 – 15.15
učilnica 11
25. Klekljanje Majda Jurkovič 4. – 9. r celo leto
ponedeljek 14.00 – 15.30
učilnica 14
26. Vesela šola Viktorija Stanišič 4. – 9. r celo leto
27. Planinski krožek Marsel Šnepf 4. – 9. r celo leto
ob sobotah po dogovoru
hribi
28. Eko krožek Anja Hamer 2. – 3. r celo leto
ponedeljek 13.40 – 14.25
učilnica 16 in šolski vrt
28. Vrtnarsko zeliščarski krožek Anuška Vidmar Brezec 4. – 5. r celo leto
četrtek
7.30 – 8.15 ali po dogovoru
gospodinjska uč. ali šolski vrt
29. Šolsko glasilo Katja Kardelj 4. – 9. r celo leto
torek 7.30 – 8.15
učilnica 23
30. Dramski krožek Tatjana Rahne 5. r celo leto
sreda 7.30 – 8.15
učilnica 20
31. Kolesarski krožek Petra Gajšek 5. r v urniku, ponedeljek
za vse učence
računalniška učilnica
32. Kaj veš o prometu? Petra Gajšek 6. – 8. r februar do maj
po dogovoru z učenci
rač. uč. in dvorišče
33. Logika Anuška Vidmar Brezec 6. – 9. r strnjeno september in oktober
7.30 – 8.15
učilnica 15
34. Petanka Tatjana Šeruga 6. – 9. r
35. Književnost na filmu Tatjana
Rupnik Hladnik
7. – 8. r celo leto
po dogovoru z učenci
učilnica 17
36. Športni krožek
tenis, flag football, golf, kriket, floorball
ŠD Hannah 7. – 9. r celo leto
torek 13.40 – 15.15
velika telovadnica
četrtek 13.40 – 14.30
mala telovadnica
37. Kemijski geniji Darja Kokalj 8. – 9. r oktober do april
po dogovoru z učenci
učilnica 19

(Visited 289 times, 1 visits today)