Ponudba interesnih dejavnosti

Spoštovani učenci, starši,

pred vami je ponudba interesnih dejavnosti, ki se bodo ob zadostnem številu prijav izvajale v šolskem letu 2020/21.

Seznam interesnih dejavnosti najdete tudi v šolski publikaciji za tekoče šolsko leto.

Na spodnjih povezavah interesnih dejavnosti boste našli predstavitve le-teh in kontaktne podatke za dodatne informacije in/ali prijave na posamezno interesno dejavnost.

Prosimo vas, da skupaj temeljito premislite, katera dejavnost je za učenca najbolj primerna, po potrebi pridobite dodatne informacije in se prijavite na dejavnost do 10. septembra 2020 neposredno pri ponudniku dejavnosti (učitelju mentorju ali zunanjemu izvajalcu).

zap. št.

krožek

mentor

kontaktni podatki

razred

obdobje izvajanja

dan, ura

1.

Mladinski pevski zbor

Lucija Tozon

lucija.tozon@ospoljane.si

6. – 9. r

celo leto

 

2.

Otroški pevski zbor

Helena Habič

helena.habic@ospoljane.si

2. – 3. r

celo leto

 

3.

ORFF-ov orkester

Helena Habič

helena.habic@ospoljane.si

1. – 5. r

celo leto

 

4.

Glasbene urice

GŠ Orfej

kontaktna oseba:
ga. Jožica Krošelj
kontaktni telefon: 041-888-113
solaorfej@gmail.com

1. – 9. r

celo leto

 

5.

Glasbena šola 

Pro Arte

e-pošta:   pai.proarte@gmail.com
telefon:    070 414 928

1. – 9. r

celo leto

 

6.

Šola kitare

Šola kitare Aritmija

dinozaverus@gmail.com
duo.aritmija@gmail.com
031 231 072

1. – 9. r

celo leto

po dogovoru z učenci

7.

Logika

Anuška Vidmar Brezec

anuska.vb@ospoljane.si

6. do 9.

september in oktober

 

8.

Književnost na filmu 

Tatjana Rupnik Hladnik 

tatjana.hladnik@ospoljane.si

8., 9.

celo leto

 

9.

Različni tuji jeziki

Jezikovna šola Mitra

info@mitra-lj.si
040 638 714 ali 0599 15049

1. – 9. r

celo leto

 

10.

Španščina

Breda Ulčnik

breda.ulcnik@ospoljane.si

5., 6. r.

celo leto  

11.

Planinski krožek

Marsel Šnepf

marsel.snepf@ospoljane.si

4. – 9. r

ob sobotah

izleti v hribe/gore

12.

Minute za sproščanje

Sara Tomažin

sara.tomazin@ospoljane.si

1. r

oktober – maj

po dogovoru

13.

Klekljanje

Majda Jurkovič

majda.jurkovic@guest.arnes.si

4. – 9. r

celo leto  

14.

Ko bom velik

Zavod Neva

zibert.irena@gmail.com
040 601 977
Prijavnica zloženka

1. – 5. r

celo leto

 

15.

Šahovski krožek

Vesna Založnik, Šahovski klub Komenda

vesna.zaloznik@guest.arnes.si
041 571 728

1. – 9. r

celo leto

 

16.

Šolsko glasilo

Katja Kardelj, Matej Žalig

katja.kardelj@ospoljane.si

matej.zalig@ospoljane.si

4. – 9. r

September – junij

Torek. 7.30-8.15

17.

Dramski krožek

Tatjana Rahne

tatjana.rahne@ospoljane.si

5.

oktober – junij

 

18.

Likovni krožek

Barbara Tacar

barbara.tacar@ospoljane.si

3. – 9. r

celo leto

glede na urnik

19.

Mali inženirji

Mali inženirji
Kids Creative d.o.o.
Marjeta Malešič

info@mali-inzenirji.si

1. – 3. r

oktober – maj

petek
14.00-15.00

20.

Vesela šola

Vika Stanišič

viktorija.stanisic@ospoljane.si

4. – 9.

januar – april

 

21.

Vrtnarsko zeliščarski krožek

Anuška Vidmar Brezec

anuska.vb@ospoljane.si

4. – 6. r

1 × tedensko

 

22.

Šolski ekovrt 

Brigita Pirnat

brigita.pirnat@ospoljane.si

6. – 9. r

celo leto

po dogovoru s prijavljenimi učenci

23.

Ekovrtiček

Anja Uranič

anja.hamer@ospoljane.si

2. – 3. r

Okt – junij

pon. 7. ura

24.

Tehnični krožek – les

Boštjan Regulj

bostjan.regulj@ospoljane.si

7.-9.r

september – junij

 

25.

Bralna čajanka

Katja Ratej

katja.ratej@ospoljane.si

1.-3. r

Okt – junij

Po dogovoru

26.

Dobrodošli na Zemlji

Društvo Koda življenja

koda.zivljenja@gmail.com
031 379 937

2. – 6. r

celo leto

1 ura na teden

27.

Različne zvrsti plesov

Plesna šola Urška Pro

info@urskapro.com

031 301 081

1. – 9. r

celo leto

 

28.

Plesne urice

Plesna šola Ples +

info@plesplus.si
041 878 464

1. – 3. r

celo leto

 

29.

Karate – informacije na spletni strani KK Kimon

Karate klub Kimon

Bojan Marinček
041 688 120
prijava na info@kimon.si

1. – 6. r

celo leto
začetek vadbe
8. 9. 2020

tor, čet
14.30 – 15.15

30.

Judo

Mala šola juda

E-pošta: info@malasolajuda.si
Telefon pisarna: 051 306 306

1. – 9. r

celo leto

pon, sre
14.30-15.20
15.20-16.10
16.10-17.00

31.

Igre z loparji – namizni tenis

NTD Slovan Kajuh

ntdkajuh@gmail.com

3. – 6. r

celo leto

petek
14.30-16.00

32.

Atletika

AAK Slovan

Matej Pogačar
info@tek.si

1. – 6. r

celo leto

četrtek
16.10-16.55

33.

Košarka za fante

KD Slovan

Anže Trafela anze.trafela@kdslovan.si
041 256 526

1. – 5. r

celo leto

 

34.

Košarka za dekleta

ŽKD Ježica

Gregor Širovnik gregor.sirovnik@gmail.com

1. – 9. r

celo leto

 

35.

Rokomet za dekleta

RK Mercator Krim

rkkrim.junior@gmail.com

1. – 9. r

celo leto

 

36.

Rokomet za fante

RD Slovan

rdslovan@gmail.com

1. – 9. r

celo leto

 

37.

Ritmična gimnastika

ŠD Špička

info@spicka.si

1. – 5. r

celo leto

pon
15.20 – 16.55
sre
17.00 – 18.35
pet
14.30 – 16.05

38.

Športni krožek

ŠD Hannah

info@hannah.si

7. – 9. r

celo leto

torek
15.20 – 16.55

39.

Taborništvo

Rod tršati tur

rok.pucnik4@gmail.com
rod.trsati.tur@gmail.com

2. – 9. r

celo leto

po dogovoru glede na starostno skupino

 

(Visited 1.094 times, 1 visits today)