Učiteljice in učitelji

UČITELJICE IN UČITELJI V ŠOLSKEM LETU 2019/20

I. TRIADA

RAZRED RAZREDNIK e-naslov UČILNICA ODDELKI
PODALJŠANEGA
BIVANJA
e-naslov
1. a Sara Tomažin
sara.tomazin@ospoljane.si št. 1/P

Helena Habič

Viktorija Stanišič

Nina Majhenič

Petra Gajšek

Katja Ratej

Anja Hamer

Boštjan Regulj

 

 

helena.habic@ospoljane.si

viktorija.stanisic@ospoljane.si

petra.gajsek@ospoljane.si

katja.ratej@ospoljane.si

anja.hamer@ospoljane.si

bostjan.regulj@ospoljane.si

 

 

1. b Andreja Kovač andreja.kovac@ospoljane.si št. 2/P
2. a Liljana Šanca lili.sanca@ospoljane.si št.3/P
2. b Branka Kogovšek branka.kogovsek@ospoljane.si št.6/P
3. a Sonja Pretnar
sonja.pretnar@ospoljane.si št. 4/P
3. b Simona Lesar simona.lesar@ospoljane.si št. 5/P
ŠPO Dominika Gačner dominika.gacner@ospoljane.si


II. TRIADA

RAZRED RAZREDNIK e-naslov UČILNICA ODDELEK
PODALJŠANEGA
BIVANJA
e-naslov
4. a
Katja Kardelj
katja.kardelj@ospoljane.si št. 23/P

Boštjan Regulj,

Metka Temlin Dobrilovič,

Marsel Šnepf

bostjan.regulj@ospoljane.si

metka.dobrilovic@ospoljane.si

marsel.snepf@ospoljane.si

4. b Simona Zdešar
simona.zdesar@ospoljane.si št. 22/P
5. a Tatjana Rahne tatjana.rahne@ospoljane.si št. 20/P
5. b Tina Dečman Barlovič tina.decman-barlovic@ospoljane.si št. 21/P
6. a Tatjana Šeruga
tatjana.seruga@ospoljane.si št. 19/1
 /
6. b Lucija Tozon
lucija.tozon@ospoljane.si št. 13/1  /
DSP Mojca Mavretič mojca.mavretic@ospoljane.si kabinet
prizidek
Individualna
strokovna pomoč
ŠPO Dominika Gačner dominika.gacner@ospoljane.si ŠPO

 

III. TRIADA    

UČITELJ-ica e-naslov PREDMETI RAZRED UČILNICA
Nena Remiaš nena.remias@ospoljane.si  TJA 7. a št. 11/1
Marsel Šnepf marsel.snepf@ospoljane.si GEO, DKE 7. b št. 14/1
Breda Ulčnik breda.ulcnik@ospoljane.si TJA, ŠI1, ŠI3  8. a št. 12/1
Tatjana Rupnik Hladnik tatjana.hladnik@ospoljane.si SLJ, NI, NEM  8. b št. 17/1
Andreja Dvornik andreja.dvornik@ospoljane.si  SLJ  9. a  št. 16/1
Darja Ušeničnik darja.usenicnik@ospoljane.si  MAT 9. b  št. 15/1
Brigita Pirnat brigita.pirnat@ospoljane.si BIO, NAR, GOS
št. 18/1
Metka Temlin Dobrilovič
metka.dobrilovic@ospoljane.si ZGO št. 14/1
Tatjana Šeruga tatjana.seruga@ospoljane.si MAT, FIZ št. 19/1
Darja Kokalj darja.kokalj@ospoljane.si KEM, TIT, POK
TEH/1
Romana Maček romana.macek@ospoljane.si ŠPO, IŠP-O, ŠSP, ŠZZ
št. 14/1
Petra Kobe Tomič petra.kobe.tomic@ospoljane.si FI2, FI3
Lidija Košir Petje  lidija.kosir-petje@ospoljane.si GOS
št. 24/P
Dominika Gačner
dominika.gacner@ospoljane.si ŠPO
Barbara Tacar barbara.tacar@ospoljane.si LUM, LS št. 11/1
Lucija Tozon
lucija.tozon@ospoljane.si GUM št. 13/1
Anuška Vidmar Brezec anuska.vb@ospoljane.si MME, RAČ rač. uč./1
Ana Panjan ana.panjan@ospoljane.si svetovalno delo in DSP kabinet svet. sl./1
Mojca Herceg Bovhan
 mojca.herceg.bovhan@ospoljane.si DSP kabinet pri uč. TIT
Andreja Kogovšek
andreja.kogovsek@ospoljane.si svetovalno delo in DSP kabinet svet. sl./1
Matej Žalig matej.zalig@ospoljane.si DSP in spremstvo u7/pritličje

 

   

(Visited 496 times, 3 visits today)