Urnik

URNIK 2019/20

1. a – razredničarka Sara Tomažin

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON MAT ŠPO SLJ SPO
TOR  ŠPO SPO SLJ GUM  TJA
SRE  SLJ MAT LUM LUM
ČET  MAT SLJ SPO GUM  TJA
PET  SLJ SLJ  ŠPO  MAT

 

1. b – razredničarka Andreja Kovač

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON SLJ SPO ŠPO MAT
TOR  SLJ ŠPO LUM LUM
SRE  SPO SLJ MAT GUM  TJA
ČET  SLJ  MAT  SPO  ŠPO
PET  MAT SLJ SLJ GUM TJA

2. a – razredničarka Liljana Šanca

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON  SLJ SLJ SPO LUM LUM
TOR  DOD/DOP SLJ GUM MAT TJA ŠPO
SRE  MAT SPO ŠPO SLJ
ČET  SPO MAT ŠPO SLJ SLJ
PET  SLJ GUM MAT TJA

 

2. b – razredničarka Branka Kogovšek

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON  SLJ SLJ ŠPO SPO MAT
TOR  SLJ MAT SPO GUM TJA
SRE  MAT SLJ LUM ŠPO LUM
ČET  ŠPO SLJ SPO TJA DOD/DOP
PET  MAT GUM SLJ SLJ

3. a – razredničarka Sonja Pretnar

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON  SLJ SLJ MAT ŠPO TJA
TOR  DOD/DOP SPO MAT SLJ GUM
SRE ŠPO SLJ SPO TJA MAT
ČET  MAT SPO SLJ SLJ GUM
PET  SLJ ŠPO MAT LUM LUM

 

3. b – razredničarka Simona Lesar

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON SLJ SLJ MAT TJA
TOR  DOD/DOP SPO MAT SLJ ŠPO GUM
SRE  SPO SLJ SLJ MAT GUM
ČET  SLJ SPO TJA MAT ŠPO
PET  ŠPO MAT SLJ LUM LUM

4. a – razredničarka Katja Kardelj

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

 

4. b – razredničarka Simona Zdešar

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

5. a – razredničarka Tatjana Rahne

 

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

 

5. b – razredničarka Tina Dečman Barlovič

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

6. a – razredničarka Tatjana Šeruga

 

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

 

6. b – razredničarka Lucija Tozon

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

7.a – razredničarka Nena Remiaš

 

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

7. b – razrednik Marsel Šnepf

 

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

8.a – razredničarka Breda Ulčnik

 

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

 

8.b – razredničarka Tatjana Rupnik Hladnik

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

9.a – razredničarka Andreja Dvornik

 

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

 

9. b – razredničarka Darja Ušeničnik

dan – ura 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
PON
TOR
SRE
ČET
PET

 

(Visited 811 times, 3 visits today)