Nujno sporočilo za starše v izrednih razmerah

Spoštovani starši,

zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih uspešno rešujemo le s skupnimi močmi.

V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč ali samo »oddaljen« socialni stik. Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno. Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove ali svoje lastne tesnobe. Morda iz najrazličnejših razlogov ne morejo v trgovino.

Če ste se sami znašli v taki ali podobni stiski oz. takšno situacijo prepoznate v drugi družini v svoji okolici, to sporočite svetovalni službi na andreja.kogovsek@ospoljane.si ali ana.panjan@ospoljane.si

Vsi, ki ste pripravljeni kakorkoli pomagati, razen z osebnimi stiki, svojo pripravljenost sporočite na: ravnatelj@ospoljane.si

Hvaležni vam bomo za vaš odziv.

Ravnatelj

Žarko Tomšič

(Visited 832 times, 1 visits today)