Obvestila

Rezultati šolskega tekmovanja BOBER 2022 – uradni rezultati

prejemniki priznanj in udeleženci državnega tekmovanja

 Priznanja prejme največ tretjina tekmovalcev, ki dosežejo vsaj polovico možnih točk.

9. razred:

1. Ariana Cotacachi Zver
1. Ela Stabej
3. Vid Valant
4. Mila S. Prešeren
5. Emir Kabaklić

 

 

 

8. razred:

1. Gašper Kirn
1. Tatyana Orlenko
1. Eva Smogavec
4. Maja Studen
5. Fiona Hawlina
5. Dora Lesar
5. Miha Mujdrica
5. Sofija Rus
5. Brina Strojan Rot
5. Žiga Vidmar
5. Lana Zgaga

7. razred:

1. Matic Uršič
2. Filip Čokl
2. Georgij Dudić
2. Julija F. Koren
2. Lina Levart
6. Špela Azinovič
6. Oskar Mencinger Contreras
6. Henrik Freyer
6. Tomaž Petrin

 

6. razred:

1. Nikolaj Batistič – DRŽAVNO
2. Tinkara Bezgovšek – DRŽAV.
2. Ljudmila Gerkeš – DRŽAVNO
2. Max K. Palčar – DRŽAVNO
5. Ronja Debevec
6. Broni K. Deželak
6. Kaja Železnik
8. Žan Kalšek

 

 

 

 

5. razred:

1. Emina Kabaklić
2. Ula Knez Kodrič
3. Anja Klanjšek
3. Tino Lah
5. Arsentii Gorbunov
5. Luka Hojnik
5. Luka M. Benda
5. Adam Škerl
9. Ela Kavšek
10. Nejc Lipovec
10. Pavel Pavčnik Veljanovski
10. Lovro Žaže
10. Gaja Zupančič
15. Mariama Colley
15. Lorena Mikača
15. Mila Ognjenović

4. razred:

1. Urban Tušar Lahajnar
2. Marko Durutović
2. Nika Železnik
4. Martin Bezgovšek
4. Monika Marić
6. Sana Crnalić
6. Patrik Ebert
6. Brina Fekonja
6. Gašper Hojnik

 

 

 

3. razred:

1. Aya I. Pinto Kozmus
2. Lucijan Črnigoj
2. Isabela K. Mate
2. Sofia K. Mate
2. Nik Mitrović
2. Neža Žaže
7. Anika Gajović
7. Nikolaj Knežević
7. Ronja Križnar
7. Jakob Mekiš
7. Sofija M. Gašparović
7. Oton Raušl
7. Lea Vodnik

 

 

 

2. razred:

1. David Jorgačevski
2. Lovro Cunder
2. Trina Horvat
2. Emi Medved
2. Ana Ribičič
2. Julija Rihar
2. Nik Ruter
8. Vera Arih
8. Nika Birsa
8. Zala Birsa
8. Neli Dobrecović Mohar
8. Marko Jurko
8. Mila Lila Zajc
8. Daša Mažgon
8. Andrej Stojanovski
8. Timofei Surov
8. Zarja Vrtačnik

 

 

Prejemnikom priznanj ISKRENO čestitamo in se veselimo vašega uspeha.

V soboto, 7. 1. 2023, bo državno tekmovanje za učence 6. do 9. razreda na Fakulteti za računalništvo v Ljubljani. Za udeležence državnega tekmovanja organiziramo priprave na tekmovanje po dogovoru z uvrščenimi učenci.

Vodja šolskega tekmovanja Anuška Vidmar Brezec

 

 

(Visited 1.728 times, 1 visits today)