Nadomeščanja

Torek, 31. 1. 2023       A teden

  • 6. r – ZŠVN, Slivniško Pohorje, do petka, 3. 2. 2023, spremljajo Maček, Lipovšek, Regulj, Remiaš
  • 8. r – TABOR, Prva pomoč, CŠOD Ajda, Libeliče, do petka, 3. 2. 2023, spremljata Pirnat, Bistrović
ODSOTNOST URA RAZRED
PREDMET
NADOMEŠČA
Maček 1. 7. ab D Uranič cel 7. a
  4. 9. b D Dvornik cel oddelek
Lipovšek 0. 7. b F pouk 1. uro!
  1. 7.aF+7.bF Ulčnik cel 7. b
  2. 2. b Kogovšek B.
  4. 9. b F Dvornik cel oddelek
  5. 3. a Pretnar
Regulj 0. 7. a2 Ulčnik
  5. 7. a1 Šeruga
  6. 7. b2 Dvornik
Remiaš 2. 7. a Ulčnik
  5. 4. a Potušek
Pirnat 2. 9. b Šeruga
  3. 7. b Bergant
  4. 9. a Ulčnik
Bistrović 3. 9. b Tozon
Šnepf 5. 7. b Kogovšek A.
  12.50-13.40 4b+del5a Bergant
  13.40-14.30 4b Gajšek
Luštrik 1. 1. a SLJ Klemenčič
  2. 1. a MAT Lukan
  3., 4. 1. a Habič
Maričič 12.00-13.40 PB2ab Lukan
  13.40-14.30 PB2ab Potušek
  14.30-15.20 PB1a+5 Stanišič
  15.20-16.10 PB2ab Habič
Kovač 12.00-12.50 PB1a Uranič
  12.50-14.30 PB3b Kogovšek A.
  14.30-15.20 PB3b Košir Petje
  15.20-16.10 PB1a+5 Rožman

Sreda, 1. 2. 2023       A teden

  • 4. r – KD, Lutkovno gledališče, spremljajo razredničarki in Lukan
  • 6. r – ZŠVN, Slivniško Pohorje, odhod 8.30, do petka, 3. 2. 2023, spremljajo Maček, Lipovšek, Regulj, Remiaš
  • 8. r – TABOR, Prva pomoč, CŠOD Ajda, Libeliče, odhod 8.00, spremljajo Pirnat, Bistrović, Šnepf
ODSOTNOST URA RAZRED
PREDMET
NADOMEŠČA
Bistrović 6.15-8.15 JV Košir Petje
  1. 9. b Tacar
  2. 7. a Košir Petje
  5. 7. b Šeruga
  6. DSP 7. a ODPADE
Šnepf 1. 7. a DKE Panjan
  2. 7. b Potušek
  3. 9. a Šeruga
  5. 7. a Košir Petje
Kovač 12.00-12.50 PB1a Habič
  12.50-13.40 PB3b Lesar
  13.40-14.30 PB3b Uranič
  14.30-15.20 PB3b Herceg B.
  15.20-15.45 PB1a+5 Bergant, Korošec
  15.45-16.10 PB1a+45 Bergant
Maček gl. pavza dež. VT 9.r Šeruga
  5. 9. a D Dvornik
  7., 8. IŠP NOG ODPADE
Lipovšek 3. 5. a Rahne
  5. 9. a F Dvornik
Regulj 12.50-13.40 5ab Korošec
  13.40-14.30 5ab Rožman, Bergant
  14.30-15.20 1a+5 Stanišič
Remiaš 4. 7. a, 7. b Ulčnik, Potušek
Pirnat 0. DSP 7. a ODPADE
  4. 5. b GOS Tozon
Lukan 1., 3. DSP, ISP ODPADE
Luštrik 1. 1. a SLJ Klemenčič
  2. 1. a MAT Šanca
  3., 4. 1. a Habič

 

(Visited 8.120 times, 3 visits today)