Državno tekmovanje iz matematike

Državno tekmovanje iz matematike

Državno tekmovanje iz matematike je potekalo v soboto, 20. 4. 2024, na Osnovni šoli Jožeta Moškriča v Ljubljani. 

Tekmovanja sta se udeležili Emina Kabaklić iz 6. razreda in Nikolaj Batistič iz 7. razreda in sta oba dosegla zlato priznanje.  

Iskrene čestitke!

Regijsko tekmovanje iz matematike

Regijsko tekmovanje iz matematike

4. 4. 2024 je potekalo regijsko tekmovanje iz matematike na Osnovni šoli Prule v Ljubljani. Na tekmovanju so sodelovali šestošolci Emina Kabaklić, Ela Kavšek, Tino Lah in Ula Knez Kodrič, sedmošolci Nikolaj Batistič, Lora Križnik in Tinkara Bezgovšek, osmošolec Maks Bandur in devetošolke Eva Smogavec in Lana Zgaga.

Na državno raven sta se uvrstila Emina Kabaklić in Nikolaj Batistič, ki jima iskreno čestitamo.

Čestitamo tudi izvrstnim učencem, ki so pridobili priznanje. To so Ela Kavšek, Tino Lah, Ula Knez Kodrič in Maks Bandur.

Državno tekmovanje iz matematike

Državno tekmovanje iz matematike

Državno tekmovanje iz matematike je potekalo v soboto, 22.4.2023, na Osnovni šoli Jožeta Moškriča v Ljubljani. 

Tekmovanja se je udeležil učenec Nikolaj Batistič iz 6. razreda in je dosegel srebrno priznanje.  

Iskrene čestitke!

Regijsko tekmovanje iz matematike

Regijsko tekmovanje iz matematike

5. 4. 2023 je potekalo regijsko tekmovanje iz matematike na Osnovni šoli Ketteja in Murna v Ljubljani. Na tekmovanju su sodelovali šestošolci Nikolaj Batistič, Tinkara Bezgovšek, Ronja Debevec, Kaja Železnik, Broni Konaković Deželak, Aneja Križnik, ter sedmošolec Maks Bandur in osmošolka Neli Saje.

Na državno raven se je uvrstil Nikolaj Batistič, ki mu iskreno čestitamo.

Čestitamo tudi izvrstnim učencem, ki so pridobili priznanje. To so Tinkara Bezgovšek, Maks Bandur in Neli Saje.

Šolsko tekmovanje iz matematike

Šolsko tekmovanje iz matematike

V četrtek, 16. marec 2023, so se osnovnošolci udeležili šolskega tekmovanja Kenguru za Vegova priznanja.

Tekmovanja se je udeležilo 176 učencev, od tega je 75 učencev prejelo bronasto priznanje!

Bronasta priznanja so si prislužile naslednje brihtne glave:

1. razred: Leonard Freyer, Lara Gržinič, Tibor Jan Vidmar, Egor Vasilev, Zora Berlot, Vita Bratina, Erik Tristan Ebert, Karolina Kocjan, Mila Molnar, Arne Šturm, Luka Lavrič, Jane Manevski, Izidor Nerad, Lima Rozman, Savelli Rusakov, Lela Žitnik (mentorici: Sabina Luštrik, Katja Ratej)

2. razred: Emi Medved, Julija Rihar, Zala Birsa, Ana Ribičič, Nik Ruter, Daša Mažgon, Lovro Cunder, Neli DObrecović Mohar, Ema Perčič, Bor Železnik (mentorici: Lili Šanca, Branka Kogovšek)

3. razred: Ronja Križnar, Amadeja Rus, Maks Koprivc, Neža Vukovac, Žan Lušin, Oton Raušl, Lucijan Črnigoj, Mark Fajdiga, Nik Mitrović, Mia Rožič Slivnjak, Anika Kriuchkova (mentorici: Simona Lesar, Sonja Pretnar)

4. razred: Urban Tušar Lahajnar, Martin Bezgovšek, Nika Železnik, Tisa Jan Vidmar, Gašper Hojnik, Marko Durutović, Patrik Ebert, Milana Kriuchkova (mentorici: Tina Lomovšek, Katja Kardelj)

5. razred: Ela Kavšek, Lovro Žaže, Mariama Colley, Anja Klanjšek, Emina Kabaklić, Tino Lah, Luka Marko Benda, Ula Knez Kodrič, Mila Ognjenović, Lara Jurko, Adam Škerl (mentorici: Tatjana Rahne, Tina Dečman Barlovič)

6. razred: Tinkara Bezgovšek, Broni Konaković Deželak, Kaja Železnik, Ronja Debevec, Nikolaj Batistič, Aneja Križnik (mentorici: Ines Bistrović, Tatjana Šeruga)

7. razred: Maks Bandur, Jani Čekada, Tomaž Petrin, Kirill Voievoda, Val Ognjenovič, Jaša Pečovnik (mentorica: Ines Bistrović)

8. razred: Neli Saje, Natan Zagorc, Sofija Rus, Maja Studen (mentorica: Ines Bistrović)

9. razred: Živa Gašperič, Emir Kabaklič, Mila Sofija Prešeren (mentorica: Ines Bistrović)

Na naslednjo stopnjo tekmovanja se je udeležilo osem učencev predmetne stopnje: Tinkara Bezgovšek, Broni Konaković Deželak, Kaja Železnik, Ronja Debevec, Nikolaj Batistič, Aneja Križnik, Maks Bandur in Neli Saje.

Mentorji učencem čestitamo za odlične rezultate, tekmovalcem regijske ravni pa želimo uspešno reševanje še bolj zvitih matematičnih problemov!

Dostopnost