V sredo, 23. 20. 2019 so se sedmošolci udeležili delavnice Medsebojni odnosi in zdravje na Srednji zdravstveni šoli. Pogovarjali so se o prijateljih, zdravih in nezdravih odnosih, duševnem miru in dobrem počutju ter iskali med njimi vzporednice. Sproščeni profesorici sta poskrbeli za delovno klimo, ki je zanetila dobre debate in deljenje  osebnih izkušenj.

Učenci so v dar prejeli lesene obeske z napisom #prijatelj, ki jih bodo spomnili, da so prijatelji veliko darilo v življenju in žoge za lajšanje stresnih situacij.

Istočasno se je skupina Eko predstavnikov udeležila delavnice  Recikliranje. S seboj so prinesli stare kavbojke in jih spretno preuredili v torbe, ki jim bodo koristile za nošenje športne opreme v telovadnico in v druge namene. Pogovorili smo se o recikliranju, o recikliranju tekstila in oblačil. Predavateljica je bila navdušena nad dobrim sodelovanjem in idejami učencev.