V četrtek, 24. septembra 2020, so osnovnošolci razvozljali kar nekaj logičnih ugank na šolskem tekmovanju iz logike.

Na OŠ Poljane je bilo med starejšimi učenci precej gneče pri vrhu, saj so o zmagovalcu odločale malenkosti, a tudi mlajši niso bili od muh.

Bronasta priznanja so si prislužile naslednje brihtne glave:

9. razred – Jože Rant, ki se bo udeležil tudi državnega tekmovanja, Inja Debevec in Andraž Šmajdek

8. razred – Laura Petrin in verjetno Jure Žličar se bosta merila še na državnem tekmovanju, Kaja Tomšič in Pavel Prevec

7. razred – državno tekmovanje si je priborila Ariana Cotacachi Zver, priznanji sta osvojila še Brina Delak Žmahar in Matija Pleško

Učenci 6., 5. in 4. razreda ne tekmujejo na državnem nivoju, prejmejo samo bronasta priznanja.

6. razred – priznanje se zaenkrat nasmiha samo Eviti Tozon

5. razred – Maks Bandur, Lina Levart, Tomaž Petrin, Lili Kopylova,

4. razred – Tinkara Bezgovšek, Broni Konakovič Deželak, Mila Van Gorp, Ljudmila Gerkeš in Nikolaj Batistič.

Vsem prejemnikom priznanj čestitamo, udeležencem državnega tekmovanja pa držimo pesti.