Na delno oblačen, vendar topel pomladni četrtek, 26. 5. 2022, so se učenci otroškega in mladinskega pevskega zbora naše šole udeležili prireditve Zborovski BUM, ki je potekala v Šentvidu pri Ljubljani. Zborovski BUM je pevska revija, na kateri je skupaj zapelo 18 otroških in mladinskih pevskih zborov iz ljubljanskih osnovnih šol. Skupaj preko 500 pevk in pevcev. Zborovodja na prireditvi je bil letošnji dobitnik Prešernovega sklada, skladatelj Damijan Močnik. Pevci so zapeli devet skladb. Revija se je začela s slovensko himno, njej pa so sledile skladbe znanih slovenskih skladateljev: Lepa je dežela naša, Sončna, Doma, … Koncert se je zaključil z dvema zimzelenima popevkama; Dan ljubezni in Zemlja pleše.
Pevcem obeh zborov čestitamo za vztrajnost in dober nastop na Zborovskem BUM-u.